Go back

Freethielnieuws (31/10): programma spelers | Jonge Leeuwen | schorsing Seck | elftallen van de week

tekst en hoofdafbeelding: Martijn De Jonge | foto's: Jean Bonjean en Geert Franquet | Afbeeldingen: HLN, HNB

Onze spelers konden vandaag genieten van een extra vrij moment, naast de vrije dag van morgen die al een tijdje gepland stond. Weinig beweging op de Freethiel dus op maandag en dinsdag. Woensdag vliegen onze Leeuwen er opnieuw in om zondag tegen KAA Gent op zoek te gaan naar de bevestiging.

Onze Jonge Leeuwen spelen deze avond om 20.00 uur op het veld van KAA Gent. Tien A-kernspelers zullen aan de wedstrijd starten. Het gaat om Merveille Goblet, Sebastien Ito, Nicolas Orye, Senne Van Dooren, Gilles Van Remoortere, Nana Opoku Ampomah, Kjetil Borry, Aaron Dhondt, Maxim Nys en Aleksandar Boljevic.

Ibrahima Seck kreeg gisteren na nog geen dertig seconden de rode kaart onder de neus. Het bondsparket stelde vandaag één speeldag schorsing voor. De club heeft beslist om daartegen in beroep te gaan. Onze kapitein miste namelijk al een volledige wedstrijd daar zijn rode kaart in de openingsminuut viel.

Heel wat spelers vertegenwoordigen onze club in de elftallen van de week. Een overzicht:

ploeg-van-de-week (HNB)

6781ac6f-8a65-4b62-85fc-2cf1fb64e4e2  894a4a87-18ec-4d7c-995b-3e2b3bb890a3 cc292276-e550-4d69-baed-b4e2dc315d33(HLN)