Go back

Freethielnieuws (6/10): Blessurenieuws | winterstage

tekst: Martijn De Jonge | foto: Kevin Reyns

Deze voormiddag stond opnieuw een stevige veldtraining op het programma voor de spelers. Olivier MynyAlessandro Cerigioni en Rudy Camacho trainden apart met de kinesisten. Ronnie Schwartz was er nog steeds niet bij door ziekte. Erdin Demir hield het vandaag opnieuw bij aquagym. In de namiddag zijn onze spelers naar Antwerpen getrokken voor een teambuildingsactiviteit, namelijk paintball. Later op de avond gaat de hele groep nog samen dineren.

Onze spelers gaan begin januari opnieuw op winterstage. De vorige winterstage viel zodanig goed mee dat de kern dit jaar opnieuw naar dezelfde locatie trekt. Ze trekken van zaterdag 7 januari tot en met vrijdag 13 januari naar San Pedro del Pinatar.