Go back

W-B slaagt voor tussentijdse controle van Licentiecommissie!

Waasland-Beveren heeft deze voormiddag een bericht ontvangen van de manager van de Licentiecommissie. Onze club slaagde zonder enig probleem voor de tussentijdse financiële licentiecontrole. Die jaarlijkse tussentijdse controle controleert de betalingen van onder andere de RSZ, bedrijfsvoorheffing, spelerslonen, bondstaksen, enzovoort. De Licentiecommissie kon daaruit afleiden dat onze club die betalingen telkens heel stipt en volledig uitvoerde. Het is dus voor W-B niet nodig om het dossier toe te lichten op een volgende bijeenkomst.

Na de heel mooie driepunter van afgelopen dinsdag tegen STVV, is dit ook heel positief nieuws voor de club. Geel-blauw kan de Wase derby van komende maandag zo zonder enige zorgen aanvatten. Hopelijk kunnen we maandag op jullie massale steun rekenen, supporters!