Go back

Freethielnieuws (10/07): trainingsnieuws | greenkeeper gezocht | voorbereidingsprogramma

tekst en foto: Martijn De Jonge

Trainingsnieuws

Vandaag trainden onze spelers voor het eerst na de stage in Doorwerth. In de namiddag werd een veldtraining afgewerkt. Maximiliano Caufriez trainde individueel en gaat woensdag onder de scan. Hij heeft wat last aan de kuit.

Vacature

Waasland-Beveren gaat op zoek naar iemand met een passie voor gras. We zoeken iemand, of meerdere personen, die een aantal keer in de week een handje willen toesteken om het hoofdveld en oefenterrein in perfecte staat te houden. We zoeken vrijwilligers die onze medewerkers bijstaan om voor onze spelersgroep de perfecte grasmat te voorzien. Ben jij zo iemand? Stuur dan zeker een mailtje naar info@waasland-beveren.be.

Voorbereidingsprogramma

Graag geven we nog even een overzicht mee van de oefenwedstrijden die nog op het programma staan voor de eerste competitiewedstrijd.

 • Zaterdag 15 juli 2017 | 19.00 uur
  • SV Zulte Waregem – Waasland-Beveren
   • Terrein Sparta Petegem: Gaversesteenweg 240, Deinze
 • Woensdag 19 juli 2017 | 19.30 uur
  • R. Cappellen FC – Waasland-Beveren
   • Terrein R. Cappellen FC: Rene De Pauwstraat 69, 2950 Cappellen
 • Vrijdag 21 juli 2017 | 19.30 uur
  • Waasland-Beveren – OH Leuven
   • Freethiel: Stadionplein 1, 9120 Beveren
    • ticketinfo verschijnt deze week op de website!