Go back

Gratis drankjes op weg naar zee? Ga met een supportersclub mee!

Tekst: Valy Van de Merlen - Foto: Jean Bonjean & Geert Franquet

Volgende week zaterdag 18 januari spelen we onze eerste wedstrijd van het nieuwe jaar op het veld van KV Oostende. Onze spelers kunnen alle steun gebruiken tegen de kustboys. We rekenen dan ook op jullie massale aanwezigheid! Gisteren gaven we reeds nuttige ticket- en businfo mee. Dit kan u hier nalezen.

De ticketverkoop draait ondertussen al op volle toeren. Wens je zekerheid over je ticketje? Kom dan eens langs de Freethiel en koop je ticket aan ons onthaal.

Onze club voorziet, in samenwerking met de supportersfederatie, echter een extraatje voor de supporters die met een supportersclub de verplaatsing maken. Elke supporter die met een supportersclub, per bus dus, naar Oostende trekt krijgt twee gratis consumpties aangeboden door de club. De gratis drankjes worden verdeeld op de bus.

Een cola of een pintje? In elk geval, Tournée Générale, schol!

Dirk Huyck & Davy Van Dorsselaere
Voorzitter W-B & Voorzitter SF