Go back

Iedereen mee naar de KV!

Tekst: Valy Van de Merlen - Foto: Jean Bonjean & Geert Franquet

Vier finales resten er ons nog. Nog vier keer alles geven! In deze eerste finale kijken we een te duchten tegenstander recht in de ogen. Zaterdag bekampen we KV Mechelen in het AFAS Stadion.

“Nog vier finales, nog vier keer alles geven!”

Onze club doet een enorme geste naar haar supporters. Bij aankoop van een ticket (in voorverkoop) voor de wedstrijd tegen Malinwa krijg je een gratis ticket (inclusief gratis busvervoer) voor de wedstrijd op Moeskroen. We moeten er gewoon twee thuiswedstrijden van maken!

“Bestel je ticket tegen Malinwa en ga gratis mee naar Moeskroen!”

De spelers hebben onze steun extra nodig, ze hebben jou nodig! Laten we samen positieve energie uitstralen en geloven in onze eigen kwaliteiten. Wij zijn ervan overtuigd dat spelers ook extra motivatie zullen vinden in jullie onvoorwaardelijke steun.

Ondertussen staat de teller al op meer dan 450 supporters. We weten dat jullie nog beter kunnen! Daarom willen we graag een warme oproep lanceren en iedereen motiveren mee te gaan naar Mechelen en Moeskroen. Samen schreeuwen we onze ploeg naar een broodnodige driepunter. Samen trekken we W-B over de streep!

EXTRA TICKETVERKOOP

Tickets voor KV Mechelen en Moeskroen kunnen aangekocht worden via een supportersclub, maar ook aan het onthaal zelf. Om de grote vraag op te vangen openen we het onthaal uitzonderlijk zaterdag 22 februari van 10.00 uur tot 12.30 uur. Klik hier voor meer ticketinfo.

MET DE BUS

Op de bussen van supportersclubs Sirius, Moet Kunnen (dubbeldekker) en WB United zijn er nog enkele plaatsen beschikbaar. Contactgegevens van alle supportersclubs kan je hier raadplegen.

 • Beverboys (2 bussen – VOLZET)
  • vertrek Beveren om 18.45 uur
 • WB De Groene (1 bus – VOLZET)
  • vertrek Vrasene om 18.15 uur
  • vertrek Melsele om 18.45 uur
 • Sirius (1 bus – NOG 20 PLAATSEN VRIJ)
  • vertrek Beveren om 19.15 uur
 • Moet Kunnen (1 BUS – NOG 15 PLAATSEN VRIJ)
  • vertrek Beveren om 19.00 uur
  • vertrek Kemzeke om 18.30 uur
 • WB United (1 bus – NOG 20 PLAATSEN VRIJ)
  • vertrek Sint-Niklaas om 19.00 uur

Komaan Beveren!
Samen trekken we geel-blauw over de streep!