Go back

Wakker het vuur in onze ploeg aan!

tekst: Valy Van de Merlen | foto: Jean Bonjean & Geert Franquet

We kijken met zijn allen uit naar de wedstrijd tegen Royal Sporting Club Anderlecht en blijven niet bij de pakken zitten. Langs deze weg willen we, samen met de spelers, jullie oproepen om zo vroeg mogelijk naar het stadion te komen.

“Wakker het vuur in onze ploeg aan, zet ze op scherp en geef ze het gevoel dat jullie hen over de streep zullen trekken!”

16.30 uur: Opening stadionpoorten
16.45 uur: Optreden DJ Cloudgrinder in het stadion
17.00 uur: Gratis Jupiler of Spa bij betreden vak E. De drankactie gaat enkel door in vak E.

Na de wedstrijd kan je terecht in Café E. Met DJ Caliente kunnen we – hopelijk – samen onze driepunter vieren.

“Winners never quit, quitters never win”

NOG GEEN TICKET
Vrijdag kan u aan het onthaal terecht tussen 9.00 uur en 17.00 uur. Zaterdagmorgen zal het secretariaat nog geopend zijn van 9.00 uur tot 12.00 uur. De loketten zullen, indien er nog tickets beschikbaar zijn voor vak E, zaterdag ook opengaan vanaf 16.30 uur.