Go back

Koop nu je tickets voor Croky Cup

Tekst & afbeelding;: Valy Van de Merlen

Zaterdag ontvangen we voor de 1/32 finale van de Croky Cup Sparta Petegem in het Freethielstadion. De eerste horde op weg naar de Heizel.

Onze coach hoopt stiekem op een succesvol parcours en rekent daarvoor op jullie steun. Dat er vol voor een ticket naar de volgende ronde wordt gegaan, moet dus niet in de verf worden gezet. Uiteraard hopen onze spelers om opnieuw op onze geweldige achterban te kunnen rekenen. Daarom openen we ook voor deze wedstrijd vak D. Vanuit vak D kunnen jullie de sfeer uit de staantribune overhevelen naar de zittribune achter het doel.

Coach NIcky Hayen rekent op jou om de positieve flow samen met onze spelers door te zetten! Koop nu je ticket via Tickethour

Waasland-Beveren’s head coach Nicky Hayen and Waasland-Beveren’s players celebrate after scoring during a soccer match between Waasland-Beveren and KRC Genk, Saturday 03 October 2020 in Beveren, on day 8 of the ‘Jupiler Pro League’ first division of the Belgian soccer championship. BELGA PHOTO JOHAN EYCKENS