Go back

Wie wordt de nieuwe eSporter van Waasland-Beveren?

Tekst: Valy Van de Merlen | Video: Seppe Van Aken

Sorry, this entry is only available in Dutch.

Enkele weken geleden lanceerde onze club een oproep om onze club online, in de ePro League, te vertegenwoordigen als eSporter van Waasland-Beveren. Belangrijk om weten is dat niet iedereen zomaar eSporter kon worden van geel-blauw. Enkel supporters van Waasland-Beveren maakten kans op deze titel.

De kwalificatierondes gingen van start op 5 oktober. De kwalificaties verliepen via een knock-outsysteem tot er vier finalisten bekend waren. Deze vier finalisten moesten het opnemen tegen onze topschutter en tevens fervent FIFA-speler, Daan Heymans.

Hoe zij het er vanaf brachten en wie uiteindelijk onze nieuwe eSporter wordt, verneemt u volgende dagen via onze kanalen.

Bekijk hier de voorstelling van onze eerste kandidaat, Wouter Peeters:

Bekijk hier de voorstelling van onze tweede kandidaat, Jelle Maes:

Bekijk hier de voorstelling van onze derde kandidaat, Kachen Ahm:

Bekijk hier de voorstelling van onze vierde kandidaat, Glenn Van Himst: