Go back

Welcome home, Louis!

Tekst: Maarten Van Mieghem - Video: Lorenzo Vicencio

Louis Verstraete is eindelijk echt van ons! Na twee eerdere passages bij onze club en omzwervingen bij Gent en Antwerp zijn we meer dan verheugd om hem voor de derde keer welkom te heten!

Net als bij zijn eerste passage toonde Louis vorig seizoen opnieuw tot wat hij in staat is. Hij liet zich wederom opmerken door zijn gedrevenheid, werkkracht en winnaarsmentaliteit en bewees hierdoor zijn waarde voor het team. Zo scoorde hij onder meer twee keer in de kraker tegen OH Leuven waardoor onze Leeuwen alsnog barrages konden afdwingen.

Roger Stilz: “De eerste speler die ik belde twee dagen na de degradatie was Louis Verstraete. We wilden hem voor onze heropbouw, het heden en de toekomst. We bleven in contact, de hele voorbereidingsperiode. Nu zijn we heel blij dat hij besliste om voor ons te kiezen en andere opties naast zich neer te liggen, om terug te keren naar Beveren. We hebben nood aan engagement, dit engagement. We zijn ervan overtuigd dat Louis de juiste speler is om onze ploeg compleet te maken.”

Louis Verstraete: “Beveren is altijd al iets speciaals geweest voor mij, ook in het verleden heb ik mij hier altijd thuis gevoeld. Ik ben blij dat ik hier nu een langdurig contract kan tekenen en kan helpen om de club terug te brengen naar waar het hoort. Ik heb er alle vertrouwen in dat we mooie dingen gaan realiseren. Ikzelf ga er alles aan doen om de ploeg te helpen op ieder vlak. Ik hoop dat de fans ons gaan blijven steunen zoals ze altijd hebben gedaan, zij kunnen ons dat extra duwtje geven. Ik heb héél veel goesting om eraan te beginnen!”

 

Louis Verstraete is back at the Freethiel! After two previous periods at our club and playing for Gent and Antwerp, we are more than happy to welcome him for the third time already!

Last season Louis showed again what he is capable of. He showed his drive, work ethic and winning mentality and proved his value to the team. He scored for example twice in the extremely important game against OH Leuven.

Roger Stilz: “The first player I called two days after the relegation was Louis Verstraete. We wanted him for our build-up, our present and our future. We were staying in contact through the whole preparation-time and now we are glad, that Louis decided for us and refused also other offers to come back to Beveren. We need commitment, we want commitment, it is a commitment and we are convinced, that Louis is the right player to complete our squad.”

Louis Verstraete: “Beveren has always been something special for me, and I have always felt at home here in the past. I am happy that I can sign now a long-term contract here and can help bringing the club back to where it belongs. I am confident that we will achieve great things. I am going to do everything I can to help the team in every way. I hope the fans will continue to support us as they always have, they can give us that extra push. I’m really excited to get started.”